Przyjdź w najbliższy weekend, w dniach 13 -14 maja do sklepu Flügger farby i zaczerpnij inspiracji, by Twój dom wyglądał świeżo i oryginalnie.

Chcesz wiedzieć jakie kolory są modne w tym sezonie? Zastanawiasz się nad geometrycznymi wzorami czy dodatkami z motywem liści? Nie możesz sobie tego wyobrazić i szukasz gotowych rozwiązań? Z myślą o takich osobach jak Ty, sklep Flügger farby organizuje weekend z darmowymi poradami dekoratora wnętrz.

Projektanci polecą, zainspirują, podpowiedzą. Światowe trendy w aranżacji wnętrz i bogate doświadczenie specjalistów to doskonałe połączenie, z którego będziesz mógł czerpać pełnymi garściami.

Ekspert radzi: Spotkanie z projektantem wnętrz będzie najbardziej efektywne, jeżeli zabierzesz ze sobą zdjęcie wybranego pomieszczenia lub plan mieszkania z wymiarami. Ułatwi to dobór barw, które będą pasować zarówno do wystroju Twojego domu jak i Twojej osobowości.

Ponadto tego dnia, w sklepach znajdziesz strefę inspiracji. Tutaj będą czekały na Ciebie próbki wymalowanych najmodniejszych kolorów tego roku, najnowsze kolekcje tapet oraz dekoracyjne trendy 2017 roku. Dzięki temu wybrane przez siebie kolory będziesz mógł zobaczyć na żywo, dotknąć struktury tapet, obejrzeć, poczuć i zainspirować się. Do tego pyszna kawa i vouchery zniżkowe na zakupy to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Nie zapomnij zabrać najmłodszych członków rodziny – atrakcji dla nich również nie zabraknie!

Daj się zainspirować! Zapraszamy w weekend, w dniach 13-14 maja br. do sklepów Flügger farby, w godzinach 11:00 – 18:00.
I pamiętaj, w sklepach Flügger farby znajdziesz nie tylko najwyższej jakości farby do wykończenia wnętrz ale również do elewacji. Flügger farby to także szeroki asortyment tapet, narzędzi malarskich, mas szpachlowych oraz produktów dedykowanych do ochrony i konserwacji drewna. Jednakże przede wszystkim sklepy Flügger farby to miejsce, w którym do Twojej dyspozycji pozostaje zawsze w gotowości zespół ekspertów w swojej dziedzinie, którzy doradzą i podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

sixsenses_livingroom_long-bench_570211 littleworld_my_city_560920-(1)  ff_trend_0283 ff_trend_0143_pink bg_butterflies_blue_510001_01 bg_parsley_aqua_510335_01 colourcom_interior2016_livingroom_darkred ff_trend_0082 ff_trend_0120 bg_butterflies_blue_510001_01-1 sixsenses_livingroom_television_570422