Już w ten weekend 16 – 17 września br. sklep Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora w sobotę i niedzielę w godz. 12:00 – 18:00. Projektant doradzi Ci nie tylko proste i szybkie sposoby na przeprowadzenie remontu ale także podpowie jak połączyć kolory i wzory, żeby uzyskać niepowtarzalny efekt pięknego, harmonijnego wnętrza.

Sposób na szybki remont bez kurzu i pyłu – Flügger zaprasza na darmowe porady dekoratora wnętrz

Rozpoczęcie remontu przekładasz z miesiąca na miesiąc? Twoje obawy wzbudza perspektywa uciążliwego szlifowania i nierównej walki z powstałym pyłem? A może przeraża Ciebie szacowany czas trwania remontu?
Jest na prosty sposób – Sprawdź możliwości okładzin i remontuj szybko bez kurzu i pyłu!

Poznaj kilka prawd o okładzinach:

1. Rysy, pęknięcia i nierówności
Okładzina to idealne rozwiązanie do nowego budownictwa, gdzie właściciele często zmagają się z spękaniami na ścianach powstałymi wskutek osiadania budynku.
Z kolei bolączką mieszkańców starszych bloków, mieszkań i kamienic są zwykle nierówności, krzywizny i rysy, które z biegiem lat pojawiają się na ścianach.
Wybierając okładziny ukryjesz pęknięcia na ścianach oraz sufitach o głębokości nawet do 2 mm, zamaskujesz również rysy, nierówności oraz inne drobne defekty. Ponadto na to rozwiązanie warto również zwrócić uwagę w przypadku niewielkich uszkodzeń i punktowych napraw.

2. Aplikuj szybko, łatwo bez kurzu i pyłu
Wykańczając powierzchnię za pomocą okładzin możesz uniknąć uciążliwego szpachlowania i szlifowania. Wybierając okładzinę skrócisz czas remontu oraz zapomnisz o kurzu i pyle, który nieuchronnie towarzyszącemu szlifowaniu. Pomyśl o wyborze okładziny również, jeżeli zależy Ci na małoinwazyjnym remoncie niezakłócającym Twojego codziennego funkcjonowania.

3. Wytrzymałość
Stosując okładzinę nie tylko wzmocnisz konstrukcję ścian ale również sprawisz, że powierzchnia będzie bardziej odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Okładziny stosuj także w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu również takich jak salony sklepowe, korytarze hotelowe i przestrzenie biurowe.

4. Unikalność

Tworząc swoją własną niepowtarzalną przestrzeń z zastosowaniem okładziny masz jeszcze więcej możliwości. Wybór wzoru i struktury materiału to nie wszystko! Okładzinę możesz pomalować dowolnym rodzajem farby do ścian i sufitów. Zwróć uwagę, że jeżeli wybierzesz farbę w półpołysku lub połysku jeszcze bardziej uwidocznisz strukturę powierzchni. Malując okładzinę farbą matową nadasz jej efektu gładkości.
Polecane produkty matowe: Flügger Flutex 2S, Flügger Flutex 5S, Flügger Flutex 5, Flügger Dekso 5
Polecane produkty satynowe: Flügger Flutex 7s, Flügger Flutex 10
Polecane produkty w połysku: Flügger Dekso 25

5. Niestandardowe zastosowania
Szafa w dotyku przypominająca materiał a może drzwi o niepowtarzalnej strukturze? Projektanci z całego świata prześcigają się w kreowaniu nowych zastosować dla okładzin. Spróbuj i Ty!

Rodzaje okładzin Flügger:
· Okładziny strukturalne,
· Okładziny Fiona Metallic,
· Okładziny z włókna szklanego,
· Okładziny typu filc szklany i filc z włókna celulozowego,
· Okładziny naprawcze Plain i Plain Smooth .
Zapytaj sprzedawcę w sklepach Flügger farby, który rodzaj okładziny będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Szybki i prosty remont to coś czego potrzebujesz? Odwiedź Flügger farby już w ten weekend i skorzystaj z darmowych porad dekoratora wnętrz!

Aby skorzystać z bezpłatnych porad architekta:
1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu,
w dniach 16 – 17 września.
3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.
Weekend z dekoratorem to nie tylko czas na porady przy dobrej kawie, ale również kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, nowych trendów, kolorów, wzorów i rekomendowanych rozwiązań.
Na uczestników akcji czekać będą vouchery zniżkowe.

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko skandynawska jakość i trwałość produktów do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów ale również farby elewacyjne i szeroka gama produktów do impregnacji drewna. Dodatkowo sklepy posiadają szeroką ofertę mas szpachlowych i narzędzi malarskich. A na klientów ceniących indywidualny styl czeka ponad 400 rodzajów tapet o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie.