Ciasto i Farsz to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć nowoczesnych pierogarni.  To unikatowy na polskim rynku koncept gastronomiczny. Dbamy o doskonały smak w oparciu o wysokojakościowe składniki oraz krótkie, proste składy naszych ręcznie lepionych pierogów i dań z nich komponowanych. Wystrój to prostota i minimalizm, połączenie drewna, metalu i szkła oraz elementy tradycji, subtelnie wkomponowane w nowoczesność. To tradycja opowiedziana na nowo. 

W naszym menu znajdziecie niebanalne połączenia w formie autorskich dań bistro jak pierogi ruskie z fasolką szparagową, pizza z sosem marinara i rukolą, straciatella z oreo i truskawkami czy sałatki z tortellini. 

Zawsze jest miejsce na klasykę czyli ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz barszcz.  Dla poszukiwaczy nowoczesne smaki czyli meksykański, pizza, wegańskie dyniowe i wegetariańskie zielone z ricottą.
Dla smakoszy na słodko i z owocami.

Dla najmłodszych  gości przygotowaliśmy menu i ofertę dla dzieci. Dla tych co w pędzie proponujemy dania na wynos i z dostawą oraz pierogi na zimno do odgrzania w domu.

logo