Warszawa, Centrum Skorosze, ul. Gen. F. Sławoja-Składowskiego 4

Poznaj trendy kolorystyczne! Warszawa – bezpłatne porady dekoratora w sklepach  Flügger farby!

Chcesz odświeżyć wnętrze swojego domu i poszukujesz informacji o najnowszych kolorystycznych trendach? Flügger farby zaprasza Cię na BEZPŁATNE konsultacje z profesjonalnym dekoratorem w dniach 26-27 stycznia w wybranych sklepach Flügger farby!

Nasz dekorator, w oparciu o Twoje preferencje, podpowie Ci, jak połączyć barwy i wzory w Twoim wnętrzu zgodnie z najnowszymi trendami kolorystycznymi!

Aby skorzystać z porad dekoratora wystarczy, że:

 1. Zrobisz zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierzesz ze sobą plan bądź wymiary mieszkania.
 2. W dniach 26-27 stycznia przyjdziesz do wybranego salonu Flügger farby ze zdjęciem, planem lub wymiarami pomieszczeń.

Nasz dekorator podpowie Ci, które z najnowszych trendów najlepiej wpiszą się w klimat Twojego domu! Serdecznie zapraszamy!

❤️ Warszawa, Centrum Skorosze, ul. Gen. F. Sławoja-Składowskiego 4

⤵️ Godziny konsultacji: 12:00 – 18:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?

 • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
 • Vouchery rabatowe
 • Pyszna kawa
 • Kącik zabaw dla dzieci
 • Kreatywne miejsce pełne inspiracji

Poznaj trendy kolorystyczne, które zdominują rok 2019! 

W ostatnich latach to technologia, jej rozwój i wszechobecność, w znacznym stopniu wpływa na kolory we wnętrzach. Przed dekoratorami pojawia się wyzwanie zaprojektowania przestrzeni tak, by użyte odcienie stanowiły odpowiednie tło do gry sztucznym światłem oraz uwidaczniały cienie i wyraźne załamania świetlne. Prym wśród futurystycznych barw wiodą obecnie odcienie zieleni – mocne i te bardziej delikatne, wyciszające kredowe pastele oraz koral, który wprowadza do wnętrz niezbędną dawkę codziennego optymizmu!

Zielenie to trend, który z powodzeniem rozwija się już od kilku sezonów, przejawiając się w wielu odcieniach – od mocnych i intensywnych po bardziej delikatne, tak zwane neo zielenie. Paleta zieleni ma zastosowanie zarówno w kolorystyce ścian i tapet, jak i w elementach wykończenia, takich jak zasłony, dodatki czy draperie.

 

W 2019 roku królować będą również pastele w kredowych odcieniach – zwłaszcza w minimalistycznych przestrzeniach. Kolory te wpisują się w trend psychologiczny mindfulness i stanowią doskonałe tło dla koncentracji oraz ćwiczenia uważności – uspokajają, wyciszają i sprzyjają skupieniu. Co ważne, delikatne pastelowe odcienie są idealną bazą dla bardziej odważnych i nieoczywistych połączeń, na przykład z intensywnymi zieleniami czy też pomarańczami.

Kolor koralowy to kolejny trend, który akcentuje delikatność i naturalne piękno. Stanowi on wnętrzarską analogię dla awangardowego nurtu „no make-up” w obszarze makijażu. Koral uspokaja oraz wprowadza do wnętrz niezwykłą harmonię i optymizm. Dzięki swej prostocie i nienachalności, może stać się tłem dla bardziej odważnych eksperymentów kolorystycznych.

Kolory trendy 2019 we Flügger:

 • FL_1454
 • FL_2397
 • IN-725_Brown Shade 1
 • IN-754_Summer Camp
 • IN-758_Daydream
 • IN-762_Purple Pleasure
 • IN-770_Lake View
 • IN-787_Marry Me
 • IN-795_Envy Me 

—–

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.