SKORO SUSHI
Godziny otwarcia:
pon sob 10-22, nd 10-21
Tel:
(22) 823 32 27
Strona domowa:

Restauracja Skorosuhi została zaprojektowana z myślą o prostej elegancji. Wnętrza  są stworzone z naturalnych materiałów, takich jak gips, cegła, drewno dębowe, kamień. Poprzez subtelne użycie typowych w architekturze japońskiej materiałów najwyższej jakości chcieliśmy nawiązać do tego co najbardziej charakterystyczne dla Japonii czyli wspomniana jakość, tradycyjny styl i natura.

Nie możesz dzisiaj przyjść do naszej restauracji? To nie powód, by rezygnować z pysznego sushi. Jeżeli tylko masz ochotę na japońską ucztę, zadzwoń do nas i zamów sushi wprost do swojego domu lub biura!

Sprawdź nasze MENU

Zamówienia realizujemy od 12:00 do 22:00, minimalna wartość to 80 zł.
Tel. +48 22 823 32 27

Dostawa bezpłatna: Ursus, Piastów, Włochy, Ochota – Al. Jerozolimskie.

Obecnie Sushi można znaleźć niemal wszędzie od sklepu spożywczego po bary. Używane składniki łączone są w nieograniczonych kombinacjach z sosami, przez co powstają najrozmaitsze smaki, których jednak nie spotkamy w Japonii. Sushi to nie bułki, które można kupić w sklepie. Termin Sushi został rozciągnięty maksymalnie i służy zbyt często jako narzędzie marketingowe.

My jednak widzimy to z innej perspektywy. Nasi goście dostrzegają, że Sushi to minimalizm i prostota. Właśnie takie dania podajemy w naszej restauracji. Dania powstają przy zachowaniu najwyższych standardów dyscypliny i tradycji japońskiej.

Optymalny smak Sushi można osiągnąć jedynie poprzez minimalną ingerencję człowieka w produkty – uwalniając naturalne aromaty w ramach poszczególnych składników. Cechy te nie mogą być osiągnięte poprzez dodanie kremów i sosów majonezowych w duzych ilościach – co charakteruzje w zasadzie wszystkie restauracje w Warszawie. Sos jest tylko po to aby zamaskować smak.

Japończycy tradycyjnie określali ludzi jako część natury i podkreślali potrzebę harmonii ze środowiskiem naturalnym.
Ten szacunek dla natury jest odzwierciedlony w uwzględnieniem sezonowości w tradycyjnej kuchni japońskiej. Zamiast opierać się zmianom pór roku, możemy wybrać się do korzystania z unikalnych smaków dostępnych w różnych porach. Japońskie jedzenie to bogactwo naturalnych i zdrowych składników, które są wykorzystywane do jego produkcji.
Dla osób, które nigdy nie jadły u nas, bardzo polecam naszą restaurację Skoro Sushi.  My potrafimy robić Sushi.