logo_skorosze


Centrum Skorosze zostało otwarte w grudniu 2007 roku. Znajduje się w dynamicznie rozwijającej się południowo-zachodniej części Warszawy, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych w Ursusie i Włochach oraz zachodnich dzielnicach miasta.

Centrum ma w swojej ofercie szeroki zakres usług i sklepów: Carrefour Market, salon Empik, perfumerię Douglas, klub Well Fitness, kawiarnię Green Caffe Nero, bogatą ofertę skierowaną do dzieci: Smyk, Coccodrillo, a także 4 restauracje.

Najlepsze marki w Centrum to m.in.: PEPCO, CCC, Super-Pharm, Empik, Smyk, Douglas, Well Fitness, Verona, Green Caffe Nero, Natura, Flugger, Bank Millennium, TEFAL, Domino’s Pizza i wiele innych.

Obok ciekawej oferty, jednym z głównych atutów Centrum Skorosze jest dostęp do większości sklepów bezpośrednio z parkingu centrum – zakupy bez kolejek i tłoku – szybko i wygodnie! Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 maja 2019 r. Zarządy spółek IIC Retail sp. z o.o. oraz CL 116 sp. z o.o. (finalnie: Skorosze Plaza sp. z o.o.) podpisały plan podziału IIC Retail sp. z o.o. Szczegółową treść planu podziału zamieszczono poniżej:

IIC_demerger_plan.pdf