Sklep Tefal

tel.: 532 458 676
e-mail: tefal.skorosze@groupeseb.com

images

Nasza misja to udostępnianie produktów i usług, które pozwalają przygotować smaczne, zróżnicowane i zdrowe posiłki oraz wykonywać codzienne czynności z myślą o sobie i swoich bliskich.

Nasze koncepcje i innowacyjne rozwiązania odpowiadają na Wasze potrzeby.
Wszystko zaczęło się od jednego pomysłu: garnka z nieprzywierającą powłoką. Rewolucyjny produkt, który ułatwił i urozmaicił gotowanie.

Od tego czasu postawiliśmy na nowatorskie koncepcje. Przyświeca nam przy tym jeden cel: sprawić, by codzienne życie stało się łatwiejsze.

Niezależnie od tego, czy chodzi o przygotowywanie posiłków, domowe porządki czy dbanie o siebie i rodzinę, jesteśmy tu, aby Wam pomóc. Nasi klienci to doceniają – Tefal jest światowym liderem w segmencie naczyń do gotowania z nieprzywierającą powłoką, a także żelazek, urządzeń do gotowania, szybkowarów, produktów do przygotowywania żywności i napojów oraz wag. Nasze produkty są dostępne w 120 krajach na całym świecie.

Dbając o potrzeby naszych klientów stworzyliśmy program Klub Tefal. Dzięki subskrypcji Klubowicze odbierają rabaty, otrzymują praktyczne porady dotyczące korzystania z produktów i przepisy. Jako pierwsi dowiadują się o wprowadzonych nowościach, specjalnych ofertach, kuponach i promocjach.

Dodatkowo, wiele naszych produktów objętych jest akcją „Satysfakcja gwarantowana” umożliwiającą zwrot do 30 dni. Dzięki temu klienci są w stanie podjąć świadome i przynoszące większą satysfakcję decyzje zakupowe, a my mamy pewność, że nasze produkty są dokładnie tam, gdzie powinny być.

Innowacyjność zawsze wiązała się z nowymi wyzwaniami. Dlatego w ramach akcji #SkuteczniePosprzątane od 2019 roku realnie uczestniczymy w działaniach proekologicznych. Koncentrujemy się na świadomym konsumpcjonizmie, segregacji i odpowiednim składowaniu śmieci, wierząc, że razem możemy zrobić coś dobrego dla Ziemi. W ramach akcji można m.in. przynieś zepsuty sprzęt lub elektrośmieci do naszego sklepu, a w zamian otrzymać voucher na kolejne zakupy. Więcej o naszych inicjatywach na: https://www.skutecznieposprzatane.pl/ lub w sekcji nasze zobowiązania.

Marka Tefal to nie tylko produkty, ale przede wszystkim ludzie, którzy z zaangażowaniem tworzą naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że praca to coś więcej niż zakres obowiązków i realizacja celów. Większe znaczenie, niż zajmowane stanowiska, mają dla nas pełnione funkcje. Takie podejście sprawia, że każdy pracownik ma realny wpływ nie tylko na środowisko, w którym pracuje, ale również na nasz sukces. Dlatego działamy zgodnie z filozofią Great Place to Work. Więcej o kulturze naszej organizacji na:

Odkryjcie świat Tefal. Niech codzienne czynności nabiorą nowego sensu!

Tefal jest częścią Groupe SEB.