Godziny otwarcia:

Pon-sb 10:00-21:00

Nd: 10:00-20:00

Tel. +48 603 298 532
E-mail: sklep@tea4you.pl
Strona domowa: www.tea4you.pl
Witamy w naszej Herbaciarni.
Działalność główna obejmuje detaliczną sprzedaż na wagę kawy i herbaty, czystej i smakowej wraz z możliwością degustacji na miejscu. W ofercie oprócz herbat znajdują się również Yerba mate, Rooibos i inne napary (Honeybusch, Lapacho etc.) oraz akcesoria do parzenia herbat. Dostawcą herbaty, kawy i akcesoriów jest marka „Czas na herbatę”. Współpraca odbywa się na zasadzie punktu partnerskiego.
CZAS NA HERBATĘ – Firma PROGRESSIVE działa na rynku już od 1997 roku i jest właścicielem marki „Czas na Herbatę”. Zajmuje się importem, produkcją i sprzedażą kaw i herbat wysokogatunkowych oraz akcesoriów do ich parzenia, podawania i przechowywania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in.: herbaty czarne, zielone, mate, czerwone, białe i owocowe, kawy czyste jak i smakowe. Proponujemy również zapoznać się z takimi produktami jak syropy, syropy owocowe, miody czy konfitury. Produkty, które oferujemy są najwyższej jakości. Ponadto prowadzimy ciągłe prace mające na celu rozszerzenie naszego asortymentu tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniał oczekiwania odbiorców.
Szeroka oferta pozwala na tworzenie i oferowanie zestawów prezentowych na każdą okazję – dobra herbata to miły i oryginalny upominek dla bliskich.