Godziny otwarcia:
Pon-sb 10:00-21:00 Nd: 10:00-20:00
Tel. +48 667 989 861

E-Mail: herbaciarnia@dmb-sklep.pl

Strona domowa: www.dmb-sklep.pl
Witamy w naszej Herbaciarni.
Działalność główna obejmuje detaliczną sprzedaż na wagę kawy i herbaty, czystej i smakowej wraz z możliwością degustacji na miejscu. W ofercie oprócz herbat znajdują się również Yerba mate, Rooibos i inne napary (Honeybusch, Lapacho etc.) oraz akcesoria do parzenia herbat. Dostawcą herbaty, kawy i akcesoriów jest marka „Czas na herbatę”. Współpraca odbywa się na zasadzie punktu partnerskiego.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie stają się czystą przyjemnością.
Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy https://dmb-herbaciarnia.pl/
CZAS NA HERBATĘ – Firma PROGRESSIVE działa na rynku już od 1997 roku i jest właścicielem marki „Czas na Herbatę”. Zajmuje się importem, produkcją i sprzedażą kaw i herbat wysokogatunkowych oraz akcesoriów do ich parzenia, podawania i przechowywania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in.: herbaty czarne, zielone, mate, czerwone, białe i owocowe, kawy czyste jak i smakowe. Proponujemy również zapoznać się z takimi produktami jak syropy, syropy owocowe, miody czy konfitury. Produkty, które oferujemy są najwyższej jakości. Ponadto prowadzimy ciągłe prace mające na celu rozszerzenie naszego asortymentu tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniał oczekiwania odbiorców.
Szeroka oferta pozwala na tworzenie i oferowanie zestawów prezentowych na każdą okazję – dobra herbata to miły i oryginalny upominek dla bliskich.