Sklep Zoologiczny

Godziny otwarcia:

Pon-sb 10:00-21:00 Nd: 10:00-20:00

Tel. (22) 882 81 98

Strona domowa: www.kakadu.pl

Od powstania pierwszego sklepu Kakadu do dziś minęło 15 lat. W tym czasie firma stała się liderem rynku zoologicznego w Polsce z 38 sklepami zlokalizowanymi w najlepszych centrach i parkach handlowych oraz Sklepem Internetowym. Pełną listę sklepów, dni i godziny ich otwarcia można znaleźć tutaj .

Od samego początku celem Kakadu było stworzenie profesjonalnej sieci sklepów zoologicznych w całej Polsce. Koncepcja zakładała by były one bardziej atrakcyjne od reszty, z lepszą lokalizacją, przyjaznym miejscem dokonywania zakupów oraz atrakcyjnym partnerem w biznesie, który swoją ofertą i podejściem różni się od reszty rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super czy hipermarkecie. Obok karm, również przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. W sprzedaży mamy także duży wybór zwierząt – tych rzadko spotykanych, jak i bardzo popularnych. Wszystkie zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.